9016 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 10 april 2023 -
8243 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
6477 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2016
5664 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 23 februari 2015 -
1079 Litografier
3 st, Ã…ke Pettersson, 77/100, 89/100, 21/60
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013 -
4101 Litografier
5 st, Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), Öland, signerad
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2013
7215 Färglitografi
Ã…ke Pettersson, Karlskrona torg, 19 x 50
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
7097 Färglitografi
Åke Pettersson, Ett skärgårdshemman, 176/360, 29x40
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2008 -
4192 Färglitografi
Ã…ke Pettersson tranflock, 28x36
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2007